نمایش خودروی تاریخی و زیبای جگوار در انگلیس

جگوار میخواهد اولین نمونه فراوری شده مدل D-Type این شرکت را در نمایشگاهی در انگلیس در معرض نمایش قرار دهد.

نمایش خودروی تاریخی و زیبای جگوار در انگلیس

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش خبرنگار ، جگوار خودروی تاریخی و زیبای D-Type را در نمایشگاه خودرو های کلاسیک Concours of Elegance در شهر همپتون کورت کشور انگیس در تاریخ 15 تا 17 شهریور امسال به نمایش می گذارد. در کنار اولین مدل D-Type جگوار اتومبیل های کلاسیک فراری و استون مارتین نیز قرار دارند.

قیمت 3 میلیاردی برای اتومبیل لانسیای بازسازی شده! +تصاویر

خودرویی که در نمایشگاه شهر همپتون به نمایش گذاشته می گردد اولین نمونه D-Type جگوار با همان ساختار فنی و ظاهری اولیه است و شاید تنها تغییر موجو در این اتومبیل ترمیم محل های آسیب دیده رنگ بدنه باشد. این خودرو در اوایل دهه 60 میلادی ساخته شده و رنگ اصلی آن مشکی است. اولین نمونه D-Type جگوار در زمان ساخت با هدف خودرویی پرسرعت برای شرکت در مسابقات اتومبیل رانی طراحی و فراوری شد و توانست موفقیت های زیادی را برای جگوار در آن سال ها بدست آورد. درخشان ترین نتایج این خودرو در اوایل دهه میلادی رقم خورد.

بازسازی تاریخی موفقیت آمیز با نمایش خودرویی کلاسیک

جگوار تعداد بسیار محدودی از این خودرو را فراوری نموده بود و بیشتر آن ها نیز بر اثر تصادفات سنگین آسیب فراوان دیده و از بین رفتند؛ لذا نمونه مورد نمایش در همپتون از اهمیت بسیار خاصی برخوردار است. بعضی از علاقمندان و هواداران خودرو های کلاسیک کوشش کردند نمونه هایی از این خودرو را بازسازی و باز فراوری نمایند و توانستند موفقیت بزرگی را بدست آورند. این گروه پس از 3000 ساعت کار بر روی این خودرو اولین نمونه D-Type را بازفراوری کرند.

خودرو هایی تاریخی و بسیار کمیاب و حتی نایاب از شرکت های مک لارن، رویس رویز، لوتوس، فراری و استون مارتین در این نمایشگاه در معرض دید قرار می گیرند. مطمئنا این نمایشگاه مورد استقبال بسیار مناسبی از سوی هواداران و دوست داران خودرو های کلاسیک قرار می گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 10 شهریور 1398 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 347

به "نمایش خودروی تاریخی و زیبای جگوار در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش خودروی تاریخی و زیبای جگوار در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید