نرخ پاییزه رهن کامل در بازار اجاره مسکن

به گزارش دیار سلمان، برای متقاضیان رهن کامل، بازار پاییزه شرایط خوبی دارد و قیمت های پیشنهادی موجران اغلب غیرحبابی است.

نرخ پاییزه رهن کامل در بازار اجاره مسکن

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

در پاییز سال جاری عرضه واحد های مسکونی رهن کامل همچنان پرتعداد است، به طوری که تقریبا از هر دو آگهی نزد بنگاه ها، یکی به صورت رهن کامل یا رهن با اجاره زیر 500 هزار تومان است.

به گزارش خبرنگاران، آگهی هایی که اجاره های زیر 500 هزار تومانی دارند نیز با توجه به سطوح فعلی قیمت عموما از دید واسطه ها و مستاجران به عنوان آگهی رهن کامل معرفی می شوند، چراکه انگیزه موجر از دریافت این رقم صرفا پوشش بعضی هزینه های اجتناب ناپذیر نگهداری ملک در مدت اجاره بوده و اجاره دریافتی در محدوده ای نیست که بتوان روی آن به عنوان یک منبع درآمد معقول حساب باز کرد.

هم اکنون آپارتمان های زیادی هم در مناطق شرقی و غربی تهران و هم در محدوده مرکزی به بهای متر مربعی 3 میلیون تومان ودیعه، در بازار اجاره عرضه شده اند. این در حالی است که قیمت های پایین تر و بالاتر از این مقدار نیز در ارقام پیشنهادی موجران به چشم می خورد.

به عنوان مثال در بعضی محله های شرقی تهران که میانگین ارزش رهن کامل هر مترمربع آپارتمان مسکونی 3 میلیون تومان است، در بعضی آگهی ها ارقام بالاتر از این مقدار نیز پیشنهاد شده که البته اغلب از جنس واحد نوساز بوده و به همین سبب قیمت های پیشنهادی برای رهن و اجاره آنها قدری تندتر از دیگر املاک عرضه شده در همان محله است. با این حال به نظر می رسد برای متقاضیان رهن کامل، بازار پاییزه شرایط خوبی دارد چراکه قیمت های پیشنهادی موجران نه تنها اغلب غیرحبابی است، بلکه به اذعان واسطه ها با توجه به گذشتن از فصل اجاره، جای مذاکره هم دارد.

در جدول زیر تازه ترین آگهی های واحد های مسکونی رهن کامل در شهر تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب خانه اولی ها بخوانند! را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1358

به "نرخ پاییزه رهن کامل در بازار اجاره مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ پاییزه رهن کامل در بازار اجاره مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید