مخالفان حضور کی روش در تیم ملی کلمبیا، بیشتر از موافقان

به گزارش دیار سلمان، چند مربی کلمبیایی نظر خود را درباره حضور کارلوس کی روش، سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال ایران روی نیمکت تری کالر اعلام کردند.

مخالفان حضور کی روش در تیم ملی کلمبیا، بیشتر از موافقان

به گزارش دیار سلمان، و به نقل از سایت کلمبیایی comutricolor، در حالی که حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال کلمبیا محتمل به نظر می رسد، بعضی مربیان کلمبیایی با حضور او روی نیمکت سرمربیگری تری کالر موافق نیستند. روزنامه کلمبیایی ال هرالدو سراغ چند مربی کلمبیایی رفته و نظر آنها را در مورد انتخاب کی روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا جویا شده است.

سانتیاگو اسکوبار، سرمربی 55 ساله کلمبیایی در این خصوص گفت: کی روش مربی باتجربه ای است، کسی که تجربه بین المللی دارد، در کشورهای مختلف کار نموده و قطعاً شناخت خوبی از بازیکنان کلمبیایی که در لیگ های خارجی بازی می نمایند دارد. من فکر می کنم در حال حاضر کی روش فرد کاملاً شایسته ای برای این پست است. خیلی مهم است که سرمربی جدید هم حمایت مردم کلمبیا را پشت خود داشته باشد و البته منطقی است که از کادرفنی استفاده کند که مدت طولانی با پکرمن کار نموده اند. برای کارلوس آرزوی موفقیت دارم.

هوبرت بودهرت، سرمربی کلمبیایی تیم اونسه کالداس کلمبیا گفت: من موافق استفاده از سرمربی کلمبیایی هستم. ما در کلمبیا به اندازه کافی استعداد داریم و این قبلاً ثابت شده است.

پدرو سارمینتو، سرمربی کلمبیایی که به عنوان مفسر ورزشی نیز فعالیت می نماید، هم گفت: گزینه هایی بهتر از خوسه پکرمن وجود دارد. در تیم ملی کلمبیا کارهای تاکتیکی زیادی صورت نگرفته و اکنون احتیاج است که کارهای تاکتیکی زیادی روی تیم صورت بگیرد تا از بازیکنان به صورت انفرادی بهتر بازی گرفته گردد. بر اساس نظراتی که داده شده کی روش مربی ای است که روی جنبه های تاکتیکی تیم کار می نماید که اگر اینطور باشد از حضور او در تیم ملی کلمبیا استقبال می کنم. اگر فدراسیون کی روش را انتخاب نموده که به او خوشامد می گوییم، اما به اعتقاد من سرمربی کلمبیایی گزینه ایده آلی است.

خوسه لوئیس پینتو، سرمربی کلمبیایی تیم میلوناریوس کلمبیا هم گفت: واقعاً متأسفم چون سرمربی جدید فرصت آنچنانی برای آماده سازی تیم ملی کلمبیا برای حضور در مسابقات کوپا آمه ریکا نخواهد داشت و کی روش هیچ مفهوم تاکتیکی از تیم ندارد. او باید تیمی را بسازد که در دو یا سه پست تعیین نیست که چه بازیکنی مناسب آن پست است. با تمام احترامی که قائل هستم باید بگویم که مربیان کلمبیایی مثل لوئیس فرناندو سوارس که سابقه کار در دو کشور را دارد، شایسته سرمربیگری تیم ملی کلمبیا هستند. خوان کارلوس اوسوریو با آن سبک کاری اش نیز سزاوار سرمربیگری تری کالر هست، همانطور که رینالدو شایسته اش بود. با این حال اگر سرمربی خارجی انتخاب شد، به او خوشامد می گویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 192

به "مخالفان حضور کی روش در تیم ملی کلمبیا، بیشتر از موافقان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفان حضور کی روش در تیم ملی کلمبیا، بیشتر از موافقان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید