مجمع سلامت شهرستان سراب تشکیل شد

به گزارش خبرنگاران، علی بدرشکوهی فرماندار شهرستان سراب ظهر امروز شنبه در مجمع سلامت شهرستان سراب با اشاره به خدمات بی نظیر دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت گفت: امروز شاهد اجرای طرح تحول سلامت در کشور هستیم که منجر به بهبود و ارتقای شاخصه های سلامت شده و هزینه های درمانی مردم با کاهش چشمگیر و حتی کمتر از 10 درصد شده است.

مجمع سلامت شهرستان سراب تشکیل شد

وی افزود:هدف از تشکیل و راه اندازی مجمع سلامت شهرستان دنبال کردن مجدانه روند رو به رشد شاخصه های سلامتی در جامعه و انتقال این نگاه به جامعه است، به عبارتی دیگر استفاده از ظرفیت جامعه و مردم برای بهره گیری و ارتقای شاخصه های سلامت است.

رییس مجمع سلامت شهرستان سراب تصریح کرد:در بخش سلامت ما نخبگان سلامت نیز داریم و هدف از راه اندازی نخبگان سلامت جذب افراد صاحب کلام و نفوذ در جامعه به حوزه سلامت است و مطمئنا مباحث حوزه سلامت در کارگروه سلامت و امنیت غذایی دنبال خواهد شد.

فرماندارسراب یاداورشد: موضوع بحث سلامت و امنیت زمانی منتج به نتیجه خواهد شد که تبدیل به گفتمان مسلط شود و ضرورت موضوع نهادینه شود .

وی با انتقاد از غفلت از پیشگیری ادامه داد: امروز در حوزه درمان متحمل کلی هزینه خواهیم شد به شکل روشن این موضوع به جامعه باید منتقل شود.

منبع: mehrnews.com

به "مجمع سلامت شهرستان سراب تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با مجمع سلامت شهرستان سراب تشکیل شد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید