مجمع سلامت شهرستان سراب تشکیل شد

به گزارش دیار سلمان، علی بدرشکوهی فرماندار شهرستان سراب ظهر امروز شنبه در مجمع سلامت شهرستان سراب با اشاره به خدمات بی نظیر دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت گفت: امروز شاهد اجرای طرح تحول سلامت در کشور هستیم که منجر به بهبود و ارتقای شاخصه های سلامت شده و هزینه های درمانی مردم با کاهش چشمگیر و حتی کمتر از 10 درصد شده است.

مجمع سلامت شهرستان سراب تشکیل شد

وی افزود:هدف از تشکیل و راه اندازی مجمع سلامت شهرستان دنبال کردن مجدانه روند رو به رشد شاخصه های سلامتی در جامعه و انتقال این نگاه به جامعه است، به عبارتی دیگر استفاده از ظرفیت جامعه و مردم برای بهره گیری و ارتقای شاخصه های سلامت است.

رییس مجمع سلامت شهرستان سراب تصریح کرد:در بخش سلامت ما نخبگان سلامت نیز داریم و هدف از راه اندازی نخبگان سلامت جذب افراد صاحب کلام و نفوذ در جامعه به حوزه سلامت است و مطمئنا مباحث حوزه سلامت در کارگروه سلامت و امنیت غذایی دنبال خواهد شد.

فرماندارسراب یاداورشد: موضوع بحث سلامت و امنیت زمانی منتج به نتیجه خواهد شد که تبدیل به گفتمان مسلط شود و ضرورت موضوع نهادینه شود .

وی با انتقاد از غفلت از پیشگیری ادامه داد: امروز در حوزه درمان متحمل کلی هزینه خواهیم شد به شکل روشن این موضوع به جامعه باید منتقل شود.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 27 مرداد 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 41

به "مجمع سلامت شهرستان سراب تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع سلامت شهرستان سراب تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید