مترجم استراماچونی: مجیدی باید دور و بر استقلال را خلوت کند، با حضورم ممکن بود حواشی به وجود بیاید

به گزارش دیار سلمان، مترجم آندره آ استراماچونی و مسئول GPS تیم فوتبال استقلال گفت: از فرهاد مجیدی تشکر و به او توصیه می کنم که اطراف استقلال را خلوت کند.

مترجم استراماچونی: مجیدی باید دور و بر استقلال را خلوت کند، با حضورم ممکن بود حواشی به وجود بیاید

یوسف دانشیار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی دیار سلمان، درباره جدایی اش از تیم فوتبال استقلال گفت: برای شرکت در دوره ای از کلاس ها باید به خارج از کشور می رفتم، به همین دلیل از استقلال جدا شدم. از فرهاد مجیدی تشکر می کنم که از من خواست پس از شرکت در این دوره به استقلال برگردم، اما ترسیدم با حضور من و افراد دیگر، اتفاقاتی رخ دهد. آدمی نیستم که کسی به من حرفی بزند یا دروغی بگوید، چون ممکن است عکس العملی نشان بدهم. بنابراین، برای جلوگیری از حاشیه های احتمالی، تصمیم گرفتم جدا شوم.

وی در ادامه اضافه نمود: بعضی از افراد در باشگاه استقلال مقابل ما گارد گرفته بودند و به همین منظور، گفتم که اگر نباشم، بهتر است. آن زمانی که استراماچونی در استقلال بود، پای یکسری افراد را قطع نموده بود، اما امروز آن آدم ها برگشته اند.

از مجیدی تشکر می کنم که حرفه ای رفتار کرد و پذیرفت که جدا شوم.، مترجم استراماچونی و مسئول GPS تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله گفت: بازیکنان همان بازیکنان هستند و ظاهراً مجیدی هم تصمیم گرفته است که با همان سیستم قبلی استراماچونی کار را پیش ببرد. به عنوان یک هوادار استقلال آرزو می کنم که این تیم با راهنمایی مجیدی پیروز باشد.

دانشیار ادامه داد: توصیه ام به مجیدی این است که اطراف تیمش را خلوت کند. زمانی که در تمرینات استقلالِ استراماچونی شرکت می کردیم، به غیر از کادر فنی و تدارکات کسی در تمرینات حضور نداشت. اگر برادر یا دوست بازیکنی در تمرین حضور پیدا می کرد، سؤال می کردند آن فرد چه کسی است و سپس مجوز حضورش را می دادند. مجیدی باید کاری کند که اطراف تیم خلوت باشد. اگر هر کسی برای خودش بیاید، دور و بر تیم شلوغ شده و پچ پچ ها زیاد می گردد. شاید لزوماً حضور افراد با نیت قبلی نباشد، اما قطعاً روی بازیکنان و کادر فنی تأثیر می گذارد. استراماچونی تیمش را خلوت کرد و اجازه داد بازیکنان روی مسائل فنی تمرکز نمایند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بحثی از اتفاقات گذشته بین استقلال و استراماچونی دارد که نگفته باشد، گفت: حرف زیاد است، اما استراماچونی باید مجوز بدهد تا صحبت کنیم. شاید در این مقطع صحبت های ما در جهت خیانت به استقلال باشد. همه ما دوست داریم استقلال با مجیدی نتیجه بگیرد، چون محبوب است و بازیکنان با او کار می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 832

به "مترجم استراماچونی: مجیدی باید دور و بر استقلال را خلوت کند، با حضورم ممکن بود حواشی به وجود بیاید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مترجم استراماچونی: مجیدی باید دور و بر استقلال را خلوت کند، با حضورم ممکن بود حواشی به وجود بیاید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید