فرهاد مجیدی: استقلال هم تماشاگر به استادیوم می آورد!

به گزارش دیار سلمان، فرهاد مجیدی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: در کل بازی خوب و جانداری بود. به برترین نحو بازی را کنترل کردیم، ولی متأسفانه روی یک نصف موقعیت حریف به گل رسید و دو امتیاز حساس را از دست دادیم.

فرهاد مجیدی: استقلال هم تماشاگر به استادیوم می آورد!

وی در خصوص اینکه پس از گل استقلال، مالکیت توپ در اختیار آلومینیوم بود و آیا بهتر نبود تیمش از حالت دفاعی خارج گردد، گفت: آنها مالکیت توپ را داشتند، ولی هیچ موقعیت گلی به دست نیاوردند. مهم این بود که به آلومینیوم موقعیت ندهیم. فکر نمی کنم آلومینیوم در نیمه دوم موقعیتی داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اعتراضش به داور در خاتمه بازی گفت: من به داور معترض نشدم و خسته نباشید هم گفتم. فضای ورزشگاه جالب نبود. در حیطه کاری من نیست، ولی نمی دانم بازی با تماشاگر بود یا نه. بوقچی ها از دقیقه یک از الفاظ رکیک استفاده می کردند. فضای قشنگ و ورزشی نبود. آلومینیوم باشگاه خوبی است و مردم اراک این تیم را دوست دارند، ولی داور با بعضی رفتارها تحت تأثیر قرار می گیرد.

مجیدی ادامه داد: ترجیح می دهم درباره داوری صحبت نکنم. قضاوت داور خوب بود، ولی فضای قشنگی در ورزشگاه نبود. در خاتمه بازی نمی دانم این همه آدم از کجا آمده بودند. برای فوتبال اراک زشت است که الفاظ رکیک استفاده گردد. نمی دانم جزو قاعده فوتبال شان است یا نه، ولی باید بگویم جا نبود که به رختکن بروم. همین الان که در حال آمدن به کنفرانس بودم، بالای 500 نفر حضور داشتند. اگر بازی بدون تماشاگر است، این آدم ها نباید در ورزشگاه باشند!

وی خاطر نشان کرد: همین الان پشت سر من بیایید و ببینید چطور باید به رختکن بروم. این آدم ها چه سمتی دارند و چه کاره هستند که اینجا می آیند؟! دو تیم برای برد کوشش کردند، ولی متأسفانه پیروزی را با تساوی عوض کردیم. تنها چیزی که جای بحث داشت، فضای بسیار بد ورزشگاه بود. از آن بالا از دقیقه یک الفاظی به کار می بردند. هوادار اراکی یک بار تحت تأثیر بازی حرفی می زند و کسی نیست تذکر بدهد. از دقیقه یک تا نود هر چیزی دل شان خواستند، گفتند. با مدیریت باشگاه صحبت می کنم بازی بعدی لیدرهای مان را وارد ورزشگاه کنیم. اگر بازی ها بدون تماشاگر باشد پنج شش نفر که می توانند حضور داشته باشند!

سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به اینکه بعضی افراد در فضای مجازی اعتقاد دارند استقلالی ها فقط دفاع نموده است، یادآور شد: خواهش می کنم در این مورد صحبت نکنید. چه کانالی چنین صحبت هایی را مطرح می نماید؟ طرف در منزلش نشسته است و نظر می دهد. اگر نظر خودتان است، جواب می دهم. به احترام شما که خبرنگار هستید پاسخ می دهم. طرف در منزلش نشسته و کانال ایجاد نموده است و نظر می دهد. من به کانال مجازی چه کار دارم؟ من و شما نباید اینها را بخوانیم. این یک ایراد است. این موضوع نشان می دهد بازی تمام شده است و به کانال های هواداری نگاه کردید که چه چیزی می گویند. من و کادرم تصمیم می گیریم چطور بازی کنیم. خیلی از بازی ها بوده خوب بازی نکردیم و گفتیم خوب نبودیم. من نه کانال های مجازی را نگاه می کنم و نه برایم مهم هستند.

مجیدی یادآور شد: اول صحبت هایم گفتم به گل رسیدیم، ولی باید گفت بازی در اراک سخت است، چون آلومینیوم تیم خوبی است. خبرنگاری درباره مالکیت توپ صحبت کرد، ولی بگویید حریف چه موقعیتی داشت. یکبار هم موقعیت ندادیم و نمی دانم چطور می گویید موقعیت داشتند؟! ما سعی کردیم بازی را حفظ کنیم و روی موقعیت نصف و نیمه گل خوردیم. ما در وقت های تلف شده گل خوردیم که ایراد است و باید آن را رفع کنیم.

در واکنش به طرح این موضوع که کل بازی تحت تأثیر پنالتی استقلال قرار داشت، توضیح داد: طبیعی بود وقتی گل زدیم سعی کردیم آن را حفظ کنیم، ولی در وقت های تلف شده پیروزی را از دست دادیم. من هنوز صحنه پنالتی را ندیدم و باید ببینم. خیلی از بازی ها داور پنالتی صد در صد برای ما نگرفت. یک نفر از نیمکت من اعتراض و صحبتی نکرد، ولی در تیم های دیگر فضای عجیب و غریبی را می بینیم.

وی در خصوص اینکه چرا سطح کیفی بازی های لیگ برتر پایین است، گفت: فاصله تیم ها نزدیک است و حساسیت مسابقات نیز باعث شده که تیم ها بیشتر دنبال کسب نتیجه باشند تا بازی زیبا. فوتبال جهان هم روی همین اصول پیش می رود. با شما موافقم بازی ها مجذوب کننده و زیبا نیستند، ولی فکر کنم در نیم فصل دوم بازی ها مجذوب کننده تر خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد رودی ژستد، تأکید کرد: از رودی راضی ام و فوق العاده بازی می نماید. از همه بازیکنانم تشکر می کنم که کوشش کردند و از آنها راضی هستم.

منبع: فرارو
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 2058

به "فرهاد مجیدی: استقلال هم تماشاگر به استادیوم می آورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی: استقلال هم تماشاگر به استادیوم می آورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید