عملیات اجرایی مجتمع امداد و نجات بین شهری آزادراه تبریز- سهند شروع شد

به گزارش دیار سلمان، خبرنگاران/آذربایجان شرقی عملیات اجرایی مجتمع امداد و نجات بین شهری آزادراه تبریز- سهند با حضور استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور شروع شد.

عملیات اجرایی مجتمع امداد و نجات بین شهری آزادراه تبریز- سهند شروع شد

این مجتمع امدادی در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع در حاشیه آزادراه تبریز- سهند احداث می گردد و تمام دستگاه های امدادی برای تسریع در امدادرسانی به حوادث جاده ای در این مجتمع مستقر خواهند شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در مورد این پروژه گفت: با توجه به اهمیت و نزدیکی اتوبان شهید کسایی، آزادراه تبریز- سهند و قطعه شش آزادراه تبریز- ارومیه به هم، تکمیل سریع این پروژه نقش مهمی در کاهش و مدیریت سوانح جاده ای خواهد داشت.

جواد رحمتی با بیان اینکه بهره برداری از آزادراه تبریز- سهند از اولویت های مدیریت ارشد استان و مطالبات بحق و چندین ساله مردم تبریز و شهر جدید سهند بود، افزود: ایمن سازی و استانداردسازی آزادراه تبریز- سهند با مشارکت دولت و مجری پروژه انجام می گردد.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، همزمان با کلنگ زنی این مجتمع، عملیات اجرایی ساختمان مرکز کنترل و مدیریت مخاطرات طبیعی (اتاق بحران استان) در تبریز شروع شد.

استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور همچنین با حضور در یکی از ایستگاه های آتش نشانی تبریز، از رزمایش اطفای حریق هوایی توسط بالگرد مجهز به سبد آب بازدید کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1602

به "عملیات اجرایی مجتمع امداد و نجات بین شهری آزادراه تبریز- سهند شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات اجرایی مجتمع امداد و نجات بین شهری آزادراه تبریز- سهند شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید