شیعی: به خاطر احتیاط بیش از حد به پرسپولیس باختیم

به گزارش دیار سلمان، مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: در دیدار با پرسپولیس حق ما شکست نبود و به دلیل احتیاط بیش از حد شکست خوردیم.

شیعی: به خاطر احتیاط بیش از حد به پرسپولیس باختیم

به گزارش گروه ورزشی دیار سلمان، محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان پس از شکست 2 بر یک پیکان مقابل پرسپولیس گفت: حق ما باخت نبود وپرسپولیس از تنها موقعیت خود در نیمه دوم استفاده کرد. پرسپولیس تیم بزرگی است. هر تیمی مقابل پرسپولیس باید با احتیاط بازی کند و فکر می کنم تیم ما به خاطر احتیاط بیش از حد نتوانست نتیجه لازم را بگیرد. با این حال فکر می کنم بازی خوبی بود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درخصوص پرداخت مطالبات مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی کشورمان شرح داد: دو هفته است که تاج را ندیده ام و از این موضوع خبر ندارم، اما به یاد می آورم که روال کار به گونه ای پیش می رفت که تاج نگرانی زیادی از این بابت نداشت. رویه به گونه ای پیش می رفت که مطالبات ویلموتس پرداخت شود.

وی در خصوص همکاری وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون نشینان برای پرداخت مطالبات ویلموتس گفت: بحث وزارت ورزش فعال است، اما انگار نتوانسته اند کاری کنند و با بیرون از وزارت هماهنگی انجام می دادند.

شیعی در پاسخ به این پرسش که آیا ویلموتس باید در ایران زندگی کند یا به صورت پروازی به فعالیتش در تیم ملی ایران ادامه می دهد، گفت: از این موضوع خبر ندارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 621

به "شیعی: به خاطر احتیاط بیش از حد به پرسپولیس باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیعی: به خاطر احتیاط بیش از حد به پرسپولیس باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید