دستگیری سرایدار خائن در لواسان ، کشف طلاهای 10 میلیاردی در باغچه منزل

به گزارش دیار سلمان، ماموران کلانتری لواسانات از دستگیری سرایداری که اقدام به سرقت 10 میلیارد طلا از صاحبکارش نموده و آن را در باغچه پنهان نموده بود، اطلاع داد.

دستگیری سرایدار خائن در لواسان ، کشف طلاهای 10 میلیاردی در باغچه منزل

جهت دریافت خدمات قیمت در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه حوادث دیار سلمان، مدتی قبل و در پی طرح شکایت یکی از اهالی منطقه لواسان در مورد سرقت بیش از 10 میلیارد ریال طلا و جواهرات از محل سکونتش، پفراینده ای با موضوع سرقت منزل تشکیل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دزد یا دزدان در دستور کار ماموران کلانتری 166 لواسانات نهاده شد. در نخستین گام نیز ماموران به محل سرقت مراجعه کردند که در جریان آنالیز محل سرقت، مأموران اطمینان پیدا کردند سرقت به شیوه داخلی بوده و دزد یا دزدان اطلاعات دقیقی از میزان و محل دقیق طلاجات داشته اند، چرا که هیچ نشانه ای از تخریب یا جستجو در محل به دست نیامد.

به همین دلیل نیز با توجه به شواهد و قرائن بدست آمده، تحقیقات از افراد مرتبط با مالباخته در دستور کار مأموران نهاده شد و در جریان آن ماموران متوجه شدند از حدود 10 روز قبل از وقوع سرقت، جوانی حدودا 30 ساله به عنوان سرایدار در منزل مالباخته استخدام شده و به همین دلیل نیز به راحتی در آنجا تردد داشته است. به همین دلیل نیز این جوان را که در تحقیقات اولیه خود را بی گناه معرفی نموده بود، به شکل نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

در جریان همین رصد نامحسوس نیز ماموران متوجه رفت و آمدهای مشکوک یکی از دوستان نزدیک این جوان شده و او را نیز تحت نظر قرار دادند تا اینکه ماموران متوجه شدند این فرد برای فروش یک قطعه طلا به یک طلافروشی در منطقه لواسانات رفته است. بلافاصله ماموران کلانتری در محل حاضر شده و این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همزمان از مالباخته نیز برای حضور در کلانتری دعوت شد و طلای مذکور از سوی مالباخته مورد شناسایی نهاده شد.

با کسب این شواهد، متهم دستگیر شده نیز زبان به اعتراف باز کرد و گفت: قطعه طلا از سوی سرایدار در اختیار من نهاده شد تا آن را بفروشم. به همین دلیل نیزجوان سرایدار هم دستگیر شد و تحت بازپرسی نهاده شد که او هم به جرم خود اعتراف کرد و گفت: جعبه جواهرات مالباخته را پس از سرقت، در باغچه خانه دفن نموده تا در فرصتی مناسب اقدام به فروش قطعات آن کند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران عظیم با تایید این خبر بیان کرد: طلاجات مکشوفه طی هماهنگی با مرجع قضائی به مالباخته پس داده شد و دو متهم دستگیر شده نیز پس از تکمیل پفراینده برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1187

به "دستگیری سرایدار خائن در لواسان ، کشف طلاهای 10 میلیاردی در باغچه منزل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری سرایدار خائن در لواسان ، کشف طلاهای 10 میلیاردی در باغچه منزل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید