خبرنگاران ورود خودروهای غیربومی به اندیکا ممنوع شد

به گزارش دیار سلمان، اهواز - خبرنگاران - سرپرست فرمانداری اندیکا با اعلام ممنوع شدن ورود خودروهای غیر بومی به این شهرستان گفت: علاوه بر این با عوامل برگزاری هر گونه مراسم در اندیکا برخورد می گردد.

خبرنگاران ورود خودروهای غیربومی به اندیکا ممنوع شد

حیدر کاظمی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار دیار سلمان اعلام کرد : هدف تنها حفظ سلامت جامعه و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا است که از شهروندان انتظار داریم مشارکت بیشتری در این زمینه داشته باشند .

وی با اشاره به اینکه خودروهای غیر بومی تنها 24 ساعت مهلت دارند تا از این شهرستان خارج شوند ، اضافه کرد : همه ورودی های اندیکا پایش شده و از ورود خودروهای غیر بومی به این شهرستان به شدت جلوگیری می گردد.

رییس شورای تامین شهرستان اندیکا همچنین در مورد فعالیت اصناف در این شهرستان گفت: تذکر لازم به اصناف داده شده و به جز واحدهای تامین کننده مایحتاج روزمره ، فعالیت دیگر واحدها ممنوع است .

وی گفت : کوچ عشایر از ایلراه های این شهرستان ممنوع شده و به عشایر توصیه می گردد همچنان در اتراق گاههای زمستانی اسکان داشته باشند .

سرپرست فرمانداری اندیکا گفت : برگزاری هر گونه مراسم عزا یا شادی نیز ممنوع شده و با افرادی که بانی یا عامل تجمع شوند برخورد می گردد.

کاظمی اضافه کرد : همه سایت های جهانگردی و بوستان های محلی در اندیکا تعطیل شده و به هیچ عنوان اجازه ورود به جهانگردان داده نمی گردد .

وی گفت: اندیکا از شهرستان های چهار فصل جهانگرد پذیر استان خوزستان است که بعد از عبور از بحران کرونا پذیرای جهانگردان می باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 990

به "خبرنگاران ورود خودروهای غیربومی به اندیکا ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ورود خودروهای غیربومی به اندیکا ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید