حضور 2 فیلم حوزه هنری کردستان در جشنواره فیلم یک دقیقه ای تورنتو

به گزارش دیار سلمان، خبرنگاران: رئیس حوزه هنری استان کردستان گفت: 2 فیلم از حوزه هنری استان کردستان به جشنواره فیلم های یک دقیقه ای شهری تورنتو کانادا راه یافت.

حضور 2 فیلم حوزه هنری کردستان در جشنواره فیلم یک دقیقه ای تورنتو

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران از سنندج، امین مرادی صبح امروز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه استان کردستان اظهار کرد: 2 فیلم از حوزه هنری استان کردستان به جشنواره فیلم های یک دقیقه ای شهری تورنتو کانادا راه یافت.

وی گفت: فیلم های یک دقیقه ای ساعت ساخته تیمور قادری و یک- هیچ ساخته سامان حسین پور، محصول حوزه هنری کردستان در هشتمین جشنواره فیلم های یک دقیقه ای شهری تورنتو به نمایش درمی آیند.

رئیس حوزه هنری استان کردستان با اشاره به موفقیت های فیلمسازان استان کردستان توضیح داد: جشنواره تورنتو فیلم های یک دقیقه ای خود را در متروهای سراسر تورنتو به نمایش می گذارد.

وی گفت: براساس اعلام برگزیدگان جشنواره روزانه 1.2 میلیون مسافر از 63 ایستگاه مترو فیلم های جشنواره را تماشا می نمایند.

مرادی اضافه کرد: براساس جدول اعلامی جشنواره فیلم یک دقیقه ای ساعت روز دوشنبه 17 شهریور با 8 فیلم دیگر در بخشی با عنوان ماشین زمان سراسر روز در مترو به نمایش گذاشته می گردد.

وی اعلام نمود: از تاریخ 12 شهریور فیلم ها برای نمایش و داوری، روی وب سایت جشنواره به آدرس torontourbanfilmfestival.com قرار داده می گردد.

رئیس حوزه هنری استان کردستان گفت: 80 فیلم از 33 کشور جهان در جشنواره فیلم های یک دقیقه ای تورنتو که از 14 الی 24 شهریور سال جاری برگزار می گردد به نمایش درمی آیند.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1398 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 341

به "حضور 2 فیلم حوزه هنری کردستان در جشنواره فیلم یک دقیقه ای تورنتو" امتیاز دهید

1 کاربر به "حضور 2 فیلم حوزه هنری کردستان در جشنواره فیلم یک دقیقه ای تورنتو" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 2 فیلم حوزه هنری کردستان در جشنواره فیلم یک دقیقه ای تورنتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید