جلسه هیات مدیره استقلال پس از شکست تلخ، احتمال شوک به آبی پوشان

به گزارش دیار سلمان، به گزارش خبرنگاران، نتایج هفته های اخیر تیم فوتبال استقلال با حجم قابل توجهی از انتقاد کارشناسان، طرفداران و جمعی از پیشکسوتان این باشگاه همراه بوده است. آبی پوشان شب گذشته و در آخرین ملاقات از نیم فصل نخست برابر سپاهان تن به شکست 2 بر صفر دادند تا صدر جدول را هم از دست بدهند که این نتیجه منجر به واکنش های تندی علیه کادر فنی شد و فضای این باشگاه را ملتهب کرد.

جلسه هیات مدیره استقلال پس از شکست تلخ، احتمال شوک به آبی پوشان

در همین خصوص هیات مدیره استقلال امروز با قید فوریت نشستی را تشکیل خواهد داد تا در مورد شرایط کنونی تیم و ایجاد آرامش، تصمیم گیری کند. شنیده می شود خروجی این نشست هیات مدیره بسیار مهم است و هر تصمیمی ممکن است در این نشست اتخاذ شود.

این در حالی است که استقلال با وجود قرار داشتن در صدر جدول تا قبل از ملاقات برابر سپاهان، نمایش قابل قبولی نداشت و هر چند موقعیت مطلوبی در جدول داشت اما از نظر فنی و ارائه فوتبال زیبا نتوانسته بود از طرفداران و کارشناسان نظر مثبت بگیرد.

در این مورد گفته می شود ممکن است اعضای هیات مدیره بخواهند با یک شوک شرایط تیم را بهتر نمایند که هنوز تعیین نیست این شوک جریمه اقتصادی خواهد بود یا اینکه تغییراتی در کادر فنی ایجاد خواهد شد.

محمود فکری سرمربی آبی پوشان هر چند توانسته در خاتمه نیم فصل این تیم را در بین سه تیم بالای جدول حفظ کند اما در مدیریت داخل تیم مشکلاتی داشته و از نظر فنی هم نتوانسته استقلال را به گونه ای آماده کند که نظر مثبت طرفداران و کارشناسان را با خود همراه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1590

به "جلسه هیات مدیره استقلال پس از شکست تلخ، احتمال شوک به آبی پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه هیات مدیره استقلال پس از شکست تلخ، احتمال شوک به آبی پوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید