جعفری: بنا از وضعیت کشتی گیران راضی است، فکر می کنم 4 طلا در چین بگیریم

به گزارش دیار سلمان، سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی گفت: در این مدت بچه ها خیلی رو به جلو حرکت نموده اند و محمد بنا از وضعیت کشتی گیران راضی است.

جعفری: بنا از وضعیت کشتی گیران راضی است، فکر می کنم 4 طلا در چین بگیریم

حسام الدین جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی دیار سلمان در خصوص اردوی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: دور جدید تمرینات تیم ملی از روز 23 فروردین در خانه کشتی آغاز شده که این آخرین اردوی آسیایی ما است. با توجه به اینکه تیم 3 اردیبهشت به چین اعزام می گردد، تمرینات سبک شده است.

سرپرست تیم ملی کشنب فرنگی در خصوص تیم اعزامی به آسیایی چین تاکید نمود: مهرداد مردانی سرباز است که اگر خروجی اش درست گردد او به مسابقات اعزام خواهد شد، البته فکر می کنم این اتفاق بیافتد. تیم خوبی را به آسیایی می بریم و ان شاءالله که بهترین نتیجه را بگیرند. در این مدت بچه ها خیلی خوب و رو به جلو حرکت نموده اند و محمد بنا از وضعیت کشتی گیران راضی است.

جعفری ادامه داد: من فکر می کنم تیم اعزامی 4 طلا بگیرد. تیم از نظر روحی هم شرایط خوبی دارد و به نسبت روزهای اول که کار را آغاز کردیم وضعیت خیلی بهتر شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بلاتکلیفی فدراسیون خللی در برنامه های تیم ملی ایجاد ننموده؟ گفت: کادرفنی کارش را انجام می دهد، حمید بنی تمیم هم هر چیزی می خواهیم در اختیارمان قرار می دهد. اردوی جهانی ما هم از 14 اردیبهشت آغاز می گردد و تمرینات مان را تا جهانی در خانه کشتی دنبال خواهیم کرد.

جعفری همچنین تاکید نمود که کشتی فرنگی مسابقه ای تحت عنوان انتخابی نخواهد داشت و گفت: در این مدت چندین مسابقه را پشت سر گذاشتیم و شناخت خوبی برای کادرفنی حاصل شد. ما تورنمنت های اسپانیا و لهستان را هم داریم که لهستان آخرین ایستگاه انتخاب ما است و نفرات اصلی انتخاب می شوند. دیگر بیشتر از این نمی گردد کشتی گیر را در فشار و در معرض انتخاب قرار داد.

با تور چین سفر کنید.

وی در خصوص اینکه آیا امکان دعوت از نفرات جدید به اردو وجود دارد؟ توضیح داد: در هر اردو امکان آسیب دیدگی نفرات وجود دارد و ممکن است به صلاحدید مربیان تعدادی از اردونشینان تغییر نمایند. اردوی ما قطاری در حال حرکت است که یک عده را سوار نموده و عده ای را پیاده می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 خرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 226

به "جعفری: بنا از وضعیت کشتی گیران راضی است، فکر می کنم 4 طلا در چین بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفری: بنا از وضعیت کشتی گیران راضی است، فکر می کنم 4 طلا در چین بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید