تیم های ایرانی وقتی به عربستان می فرایند که آنها هم به ایران بیایند

به گزارش دیار سلمان، به گزارش خبرنگاران، کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی مغرضانه نه تنها میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا را نادیده گرفت بلکه برخلاف توافقی که از قبل اجرا شده بود ملاقات تیم های ایرانی با نمایندگان عربستان را در زمین ثالث در نظر نگرفت.

تیم های ایرانی وقتی به عربستان می فرایند که آنها هم به ایران بیایند

این در حالی است که بر اساس تصمیمی که چند سال قبل گرفته شده بود نمایندگان ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا باید در کشور ثالث به مصاف هم می رفتند که در چند دوره اخیر لیگ قهرمانان این اتفاق رقم خورد.

با این حال کنفدراسیون فوتبال آسیا هفته گذشته در اقدامی برخلاف سیاست های قبلی خود تصمیم گرفت دیدارهای مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا دو تیم ایرانی در عربستان برگزار گردد. این تصمیم با واکنش مسئولان ورزش ایران روبرو شده است.

مهدی علی نژاد در این مورد گفت: فدراسیون فوتبال باید نامه نگاری و ارتباط لازم را با فیفا داشته باشد. در صورتی که نتوانیم کنفدراسیون فوتبال آسیا را از تصمیمی که گرفته منصرف کنیم باید AFC بپذیرد وقتی ما به عربستان می رویم که نمایندگان این کشور نیز به ایران بیایند و مصوبه قبلی در مورد عدم حضور نمایندگان عربستان در کشورمان باطل گردد.

معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه نمود: باید دیگر کشورها را با خود همسو کنیم که دیگر شاهد اینگونه تصمیم گیری های یک طرفه نباشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1645

به "تیم های ایرانی وقتی به عربستان می فرایند که آنها هم به ایران بیایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم های ایرانی وقتی به عربستان می فرایند که آنها هم به ایران بیایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید