تشدید نظارت و برخورد باساخت و سازهای غیرمجاز در پیشوا

به گزارش دیار سلمان، حسین عباسی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز پیشوا با اشاره به حساسیت ساخت و سازها در کشور و به خصوص در استان تهران اظهار داشت:‌ ساخت و سازهای غیرمجاز ضمن آنکه تبعات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی زیادی را به دنبال دارند موجب یأس و ناامیدی افرادی می شود که امورات خود را از راه و مجاری قانونی پیش می برند. وی بیان کرد: شهرستان پیشوا در زمینه ساخت و ساز غیرمجاز در وضعیت آرام و نسبتاً خوبی قرار دارد که هم جای تشکر از متولیان مربوطه و هم قدردانی از خود مردم منطقه را دارد که با پرهیز از قانون شکنی، کارهای خود را از مسیر تعریف شده و قانونی پیگیری می کنند.

تشدید نظارت و برخورد باساخت و سازهای غیرمجاز در پیشوا

فرماندار پیشوا بر جدیت اعضای ستاد بر پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز تاکید کرد و ادامه داد: در صورت مشاهده ساخت و سازهای غیرمجاز علاوه بر تشکیل پرونده قضایی برای متخلفین، با دستگاه مربوطه نیز به دلیل قصور و کوتاهی برخورد قانونی صورت می گیرد. عباسی گفت: هر دستگاهی در حدود اختیارات و تکالیف خود، مسئولیت هایی را بر عهده دارد که باید ضمن احساس مسؤولیت در این عرصه خطیر از هرگونه غفلت، اغماض و چشم پوشی دوری کند.

وی افزود: وقتی دستگاهی در مراحل اولیه ساخت و ساز غیرمجاز به موقع ورود پیدا نکرده و مسؤولیت خود را به خوبی انجام نمی دهد در مراحل بعد دستگاه های متعدد دیگری را درگیر می کند و در نتیجه وقت و انرژی بیشتری را نسبت به مرحله پیشگیری مصروف می نماید. فرماندار پیشوا بیان داشت: استفاده از نیروی انسانی بیشتر به منظور تشدید نظارت ها بر ساخت و سازها، تسلط کافی دستگاه های متولی بر قوانین مربوطه و احصای امکانات و نیازمندی ها را در جهت اتخاذ تدابیر لازم در جهت ساماندهی و پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز ضروری است.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 27 مرداد 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 39

به "تشدید نظارت و برخورد باساخت و سازهای غیرمجاز در پیشوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید نظارت و برخورد باساخت و سازهای غیرمجاز در پیشوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید