ترامپ عزادار برادر شد

به گزارش دیار سلمان، رابرت ترامپ که 12 سال پیش با نخستین همسرش متارکه نموده بود، در ماه مارس سال جاری (اسفند 98) دوباره ازدواج کرد. او فرزندی ندارد.

ترامپ عزادار برادر شد

دونالد ترامپ شب گذشته برادر کوچکش را از دست داد.

به گزارش خبرنگاران، رابرت ترامپ 71 ساله شنبه شب در بیمارستانی در نیویورک درگذشت. ساعاتی قبل از درگذشت، ترامپ به بالین برادر کوچکش رفت. علت مرگ و بیماری رابرت اعلام نشده است.

پس از مرگ رابرت ترامپ، ترامپ شخصا با صدور بیانیه ای مرگ برادرش را اعلام و او را نه تنها یک برادر بلکه یک دوست خوب توصیف کرد که همواره در قلبش زنده خواهد ماند.

ترامپ در آغوش رابرت در شب اعلام پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا/ سی ان ان

ایوانکا ترامپ هم ساعاتی پس از مرگ عمویش، با نوشتن توییتی خبر از درگذشت عمویش داد و نوشت: یاد عمو رابرت همواره در قلب ما زنده خواهد بود.

تیتر روزنامه واشنگتن پست آمریکا درباره خبر مرگ برادر ترامپ موجی از خشم را بین طرفداران ترامپ برانگیخته است. سناتور جمهوریخواه تد کروز با انتشار توییتی به تیتر واشنگتن پست اعتراض نموده و نوشته است: باید این روزنامه از این تیتر خجالت بکشد.

توییت انتقادآمیز تد کروز از تیتر روزنامه واشنگتن پست درباره مرگ برادر کوچک ترامپ

واشنگتن پست در تیتر خود به ماجرای شکایت رابرت از برادر زاده اش مری ترامپ بابت انتشار کتاب افشاگرانه علیه دونالد ترامپ هم اشاره نموده بود. حامیان ترامپ می گویند واشنگتن پست با این نیش سیاسی به رییس جمهوری، حتی درباره انتشار خبر درگذشت برادر رییس جمهوری هم نتوانسته سیاست را کنار بگذارد و اقدامی غیراخلاقی نموده است.

ترامپ با وجودی که طی دهه های گذشته بر سر مسایل کاری با برادرش اختلافاتی داشت که حتی منجر به جدایی آنها از هم شده بود، اما طی سال های اخیر با برادر کوچکش رابطه خوبی داشت و رابرت در جریان کارزار انتخاباتی ترامپ بسیار کوشش کرد تا برادرش در انتخابات پیروز گردد. برادر کوچک ترامپ مسئول بخش املاک و ساختمان های شرکت ترامپ بود.

رابرت ترامپ در ماجرای انتشار کتاب افشاگرانه برادرزاده اش مری علیه دونالد ترامپ هم سنگ تمام گذاشت و از برادرش در برابر برادرزاده اش حمایت کرد. او از مری به خاطر انتشار این کتاب شکایت کرد؛ هر چند که دادگاه در نهایت رای به انتشار کتاب مری ترامپ داد.

ترامپ و رابرت در سال 1999/عکس:آسوشیتدپرس

رابرت ترامپ که 12 سال پیش با نخستین همسرش متارکه نموده بود، در ماه مارس سال جاری (اسفند 98) دوباره ازدواج کرد. او فرزندی ندارد.

ترامپ با مرگ این برادرش تنها 2 خواهر عظیمتر از خود دارد. ترامپ برادر عظیم خود فرد را که فردی الکلی بود در سال 1981 از دست داده بود. رابرت ترامپ 2 سال از ترامپ کوچکتر بود.

عکس خانوادگی ترامپ با 2 برادر و 2 خواهرش/ منبع:ستاد انتخاباتی ترامپ

کتابی که کابوس خانواده ترامپ شده است

با رای دادگاه، برادرزاده ترامپ می تواند کتابش را تبلیغ کند

برادرزاده ترامپ: رییس جمهوری آمریکا یک بازنده است

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1278

به "ترامپ عزادار برادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ عزادار برادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید