بیرانوند مقابل چشمان کی روش کتک خورد

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با بولیوی با حضور 28 بازیکن برگزار گردید.

بیرانوند مقابل چشمان کی روش کتک خورد

به گزارش خبرنگاران، آخرین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با بولیوی عصر امروز (دوشنبه) ساعت 16 در زمین شماره 2 کمپ تیم های ملی با حضور 28 بازیکن برگزار گردید. همانند روزهای گذشته مرتضی پورعلی گنجی تنها غایب تیم ملی ایران بود و هر 28 بازیکن در سلامت کامل به تمرین پرداختند.

روز گذشته و در اواخر تمرین، سعید عزت اللهی با مصدومیت جزئی روبرو شده بود که این بازیکن هم بدون مشکل خاصی همپای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

در ابتدای این تمرین بازیکنان در گروه های چند نفره مشغول به گرم کردن بدن های خود شدند و بر سر کنترل توپ با یکدیگر رقابت داشتند که در یکی از این گروه ها علیرضا بیرانوند به عنوان بازنده انتخاب شد و بازیکنان با زور او را مقابل چشمان کی روش کتک زدند که با شوخی و خنده سایر بازیکنان همراه شد.

همان طور که فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد این دیدار در بازی فردا ایران با لباس های قرمز و بولیوی با لباس های سبز به میدان می روند. خبرنگاران تنها در 20 دقیقه ابتدایی این تمرین حضور داشتند و با آغاز تمرین تاکتیکی درهای تمرین بسته شد.

دیدار ایران و بولیوی ساعت 19:30 سه شنبه شب در استادیوم آزادی برگزار می گردد و پس از آن بازیکنان به باشگاه های خود بازمی گردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بیرانوند مقابل چشمان کی روش کتک خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند مقابل چشمان کی روش کتک خورد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید