بعد از لغو اردوی تیم های ملی کشتی، مسافران گزینشی در خانه کشتی می مانند

با وجود اعلام فدراسیون کشتی مبنی بر تعطیلی اردوهای تیم های ملی، مسافران مسابقات گزینشی آسیایی ها در خانه کشتی شهید هادی می مانند.

بعد از لغو اردوی تیم های ملی کشتی، مسافران گزینشی در خانه کشتی می مانند

بهترین تجربه سفر را با کارگزار تور کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته سخنگوی فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد که با توجه به بخشنامه وزارت ورزش و جوانان، اهمیت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و صیانت از سلامتی سرمایه های فنی کشتی فرنگی، اردوی این تیم برگزار نخواهد شد و همچنین به دلیل اهمیت این موضوع، اردوی تیم ملی کشتی آزاد نیز که از روز 6 اسفندماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی در حال برگزاری بود، روز پنجشنبه تعطیل شد.

همزمان با این تصمیم، خبری دیگر اعلام شد که قرقیزها که به دلیل دریافت میزبانی گزینشی اول المپیک از چینی ها، با نظر اتحادیه جهانی به عنوان میزبان رقابت ها انتخابی آسیایی ها معرفی شده اند، از میزبانی این رقابت ها انصراف داده اند.

با این وجود که تا به امروز صرفا دومین میزبانی گزینشی آسیایی ها نیز از برگزاری رقابت ها منصرف شده، اما اصل رقابت پابرجاست و اتحادیه جهانی هنوز در خصوص لغو رقابت ها تصمیمی اتخاذ نکرده است، چراکه در این خصوص کمیته بین المللی المپیک تصمیم گیرنده خواهد بود.

به همین دلیل همچنان مبنای کار، حضور در مسابقات گزینشی المپیک طی روزهای 8 تا 10 فروردین ماه است و کشتی ایران که هنوز 6 سهمیه آزاد و فرنگی را دریافت نکرده، اهمیت زیادی برای رقابت گزینشی اول قائل است.

به همین دلیل حسن رنگرز به خبرنگاران اطلاع داد: با توجه به شرایط پیش آمده، اردوی تیم های ملی را تعطیل کردیم اما با پیش رو داشتن مسابقات گزینشی اول، نفرات اعزامی به این رقابت ها و سه کشتی گیر دیگر با نظر کادرفنی به عنوان حریف تمرینی، در خانه کشتی حضور دارند و تمرینات شان را دنبال می نمایند.

به گزارش خبرنگاران، بهنام احسانپور در 65 کیلوگرم، یونس امامی در 74 کیلوگرم و محمدحسین محمدیان در 97 کیلوگرم در کشتی آزاد و محمدرضا گرایی در 67 کیلوگرم، رامین طاهری در 87 کیلوگرم و محمدهادی ساروی در 97 کیلوگرم نفرات مد نظر کادرفنی تیم های ملی برای حضور در مسابقات گزینشی اول هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 9 اسفند 1398 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 834

به "بعد از لغو اردوی تیم های ملی کشتی، مسافران گزینشی در خانه کشتی می مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از لغو اردوی تیم های ملی کشتی، مسافران گزینشی در خانه کشتی می مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید