باید دفاع پرسپولیس را بشکنیم، به بازیکنانم اعتماد دارم

به گزارش دیار سلمان، به گزارش خبرنگاران، روی ویتوریا سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: از اینکه در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می کنیم خوشحالیم. این یک مسابقه سخت برابر تیم عظیم و قدرتمندی خواهد بود.

باید دفاع پرسپولیس را بشکنیم، به بازیکنانم اعتماد دارم

سرمربی النصر تاکید نمود: برای بازی با پرسپولیس آماده هستیم و می خواهیم در فینال مسابقات حاضر باشیم. ما اعتماد به نفس بالایی داریم. برای تمامی تیم ها احترام قائل هستیم و می دانیم که تیم های مقابل ما هم برای پیروزی به میدان می آیند. می دانیم که با رقیب دشواری روبه رو خواهیم شد. باید با بالانس تکنیکی و تاکتیکی در زمین ظاهر شویم تا به پیروزی برسیم.

ویتوریا یادآور شد: شما باید بین آنچه که در موردش فکر می کنید و آنچه که احساس می کنید، تعادل برقرار کنید. در چنین مسابقاتی، این موضوع خیلی مهم است. نمی توان بیش از حد به چیزی فکر کنید بدون آنکه آنرا در قلب خود حس کنید و بالعکس.

سرمربی النصر در ادامه صحبت هایش با اشاره به حضور پرسپولیس برای سومین بار در چهار سال گذشته، تاکید نمود: من اصلا به گذشته نگاه نمی کنم ولی اگر هم به آن نگاه کنیم متوجه می شویم النصر از 16 سال گذشته تا به امروز در این مرحله نبوده است. اینکه پرسپولیس سه بار در چهار سال گذشته به این مرحله رسیده هم مهم نیست. به این فکر می کنیم که این یک مسابقه با تیمی است که به آن احترام زیادی می گذاریم و اعتماد به نفس بالایی داریم.

سرمربی النصر گفت: بازیکنان جوانی داریم که باتجربه هستند. من به آنها اطمینان و اعتماد دارم. دوست دارم که با فکر باز به مصاف رقبا برویم. تیم ما بازیکنان جوان و باتجربه را در کنار خود قرار داده است. پرسپولیس بازیکنانی مشابه دارد که یکدیگر را تکمیل می نمایند. آنها با روحیه بالایی در زمین ظاهر می شوند و دائما تیم مقابل را تحت فشار قرار می دهند، اما ما با اعتماد به نفس خودمان با آنها روبه رو خواهیم شد. آنها بازیکنان باتجربه و جوان را در کنار خود دارند، اما برای من سن مطرح نیست، اینکه در زمین چه می نمایند مهم است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.

ویتوریا با اشاره به قدرت خط دفاعی پرسپولیس یادآور شد: پرسپولیس تیم قدرتمندی است و ضروری است که ساختار دفاعی این تیم را بشکنیم. هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد پیروز است. البته شانس هم عامل مهمی است.

سرمربی النصر در سرانجام گفت: به تمامی کسانی که در برگزاری این مسابقات مشارکت داشتند همینجا تبریک بگویم. از ما با آغوش باز پذیرایی شده است. از اقامت در اینجا بسیار لذت بردم. نکات بهداشتی کاملاً رعایت شده و تمامی پروتکل ها برای محافظت از سلامت تیم ها بوده است. تنها چیزی که ما و بقیه تیم ها را اذیت نموده، فشردگی مسابقات هست که هر سه روز یک بار به میدان می رویم. زمان برای استراحت و ریکاوری بسیار کم بوده است. فشار زیادی روی کادر فنی و بازیکنان است که در سرانجام بر کیفیت فنی مسابقات تاثیرگذار بوده و تیم ها آنطور که باید و شاید نتوانسته اند در زمین بازی با تمام قدرت ظاهر شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1353

به "باید دفاع پرسپولیس را بشکنیم، به بازیکنانم اعتماد دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید دفاع پرسپولیس را بشکنیم، به بازیکنانم اعتماد دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید