افزایش فضاهای فرهنگی در روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است

به گزارش دیار سلمان، حجت‌الاسلام سید عزیز الله میراحمدی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه افزایش فضاهای فرهنگی در روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است، اظهار داشت: کمبود فضاهای فرهنگی از مهمترین مشکلات در روستاها به شمار می رود.

افزایش فضاهای فرهنگی در روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است

وی بیان کرد: تقویت زیر ساخت های فرهنگی در چهارمحال و بختیاری ضروری است که این مهم در روستاها باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

تقویت زیر ساخت های فرهنگی در چهارمحال و بختیاری ضروری است

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: بیش از 850 روستاها در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که باید زیرساخت های فرهنگی در این روستاها ارتقا یابد.

وی تاکید کرد: کاهش آسیب های اجتماعی از مهمترین برنامه های تبلیغات اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری است.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: بهره گیری از روحانیون در شهرها و روستاها برای کاهش آسیب های اجتماعی تاثیر به سزایی دارد.

وی تاکید کرد: تجربه نشان داده است که مناطقی که روحانیون مشغول به فعالیت تبلیغی هستند حجم مشکلات و معضلات اجتماعی به نسبت دیگر مناطق کمتر است.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: توسعه خانه های قرآن در روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است و باید فرهنگ قرانی در جامعه نهادینه شود.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 27 مرداد 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 22

به "افزایش فضاهای فرهنگی در روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش فضاهای فرهنگی در روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید