استفاده از نور طبیعی در طراحی داخلی منزل با سقف های شیشه ای

به گزارش دیار سلمان، امروزه استفاده از نور طبیعی در طراحی داخلی هواداران بسیار زیادی بین مردم پیدا نموده و از طراحان زیادی خواسته می گردد چنین ویژگی ای را در دکوراسیون منزل جای بدهند. در گذشته بیشتر مردم آنچنان غرق انتخاب پالت های رنگی مناسب برای تم منزلشان یا انتخاب مبلمان و اثاثیه منزل می شدند که به راحتی از تاثیر نور خورشید در طراحی داخلی غافل می ماندند. یک نورپردازی صحیح و زیبا می تواند جلوه دکوراسیون منزل را بیشتر از هر چیز دیگری از رنگ گرفته تا مبلمان منزل، تحت تاثیر قرار بدهد.

استفاده از نور طبیعی در طراحی داخلی منزل با سقف های شیشه ای

جهت دریافت مشاوره خدمات تعرفه طراحی کاتالوگ دیجیتال از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

علم طراحی داخلی به سرعت در حال پیشرفت است و هر روز نوآوری جدید در آن نمایان می گردد. تعدادی از افراد هستند که برای داشتن دکوراسیونی کامل از هرلحاظ سعی در استخدام طراحان داخلی با هزینه ای بالا می نمایند و این وظیفه سخت را کاملا بر دوش آنها قرار می دهند. بکاربردن نور طبیعی روز در روشن کردن وسایل داخل منزل یکی از دستاوردهای بسیار کاربردی علم طراحی است بطوریکه در کامل کردن جلوه یک دکوراسیون نقشی بی نهایت تاثیر گذار خواهد داشت. نور آسمان در دکوراسیون داخلی، زمانی که کف خانه را روشن می نماید و به طبع آن در قسمت های دیگر خانه پخش می گردد، علاوه بر اینکه نمایی فوق العاده زیبا بوجود می آورد، چیدمان دکوراسیون منزل را نیز به صورت کاملا دقیق و بجا نشان خواهد داد. هنگامی که شخصی با چنین امواج خروشانی از نور آسمان در داخل خانه روبرو می شوند مطمئنا به تحسین و ستایش دکوراسیون دقیق و مناسب منزل خواهد پرداخت. همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید طراحان توانسته اند با محاسباتی دقیق بهترین مکان برای ورود نور طبیعی به داخل خانه را معین نمایند و بدین ترتیب زیبایی محیط خارج را با هارمونی و هماهنگی کامل به داخل منزل بیاورند. نور در اتاق های مختلف خانه از نشیمن گرفته تا آشپزخانه و حمام، بُعدی جدید به دکوراسیون منزل شما اضافه خواهد نمود.

نور طبیعی در طراحی داخلی

منبع: اتاق
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1341

به "استفاده از نور طبیعی در طراحی داخلی منزل با سقف های شیشه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از نور طبیعی در طراحی داخلی منزل با سقف های شیشه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید