احتمال تعلیق 2 هفته ای سری A پس از شیوع گسترده ویروس کرونا در تیم جنوا

به گزارش دیار سلمان، ابتلای تعداد قابل توجهی از اعضای تیم فوتبال جنوا به کرونا و احتمال انتقال این ویروس به بازیکنان رقیب اخیر این تیم، برگزاری مسابقات هفته آینده سری A را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

احتمال تعلیق 2 هفته ای سری A پس از شیوع گسترده ویروس کرونا در تیم جنوا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا، پس از ابتلای 14 تن از اعضای تیم فوتبال جنوا به ویروس کرونا که 11 نفر آنها بازیکن هستند شائبه تعلیق مسابقات سری A ایتالیا برای دو هفته به وجود آمده است.

گزارش شده 6 تن از 11 بازیکن مبتلا به کرونا در تیم جنوا روز یکشنبه هفته جاری در جریان مصاف این تیم با ناپولی در میدان حضور داشتند و به همین دلیل چندان بعید نیست که این ویروس به بازیکنان ناپولی هم منتقل شده بود. بازیکنان ناپولی روز گذشته تست کرونا داده اند و منتظر اعلام نتایج آن هستند. اگر بازیکنان ناپولی هم به کرونا مبتلا شده باشند، احتمال لغو بازی بعدی این تیم مقابل یوونتوس وجود دارد. این در حالیست که به تعویق افتادن بازی بعدی تیم فوتبال جنوا که مقابل تورینو است، تقریباً قطعی به نظر می رسد.

در این میان نشریه کوریره دلاسرا گزارش نموده که سازمان لیگ فوتبال ایتالیا برای مدیریت این شرایط گزینه هایی روی میز دارد که یکی از آنها احتمال تعلیق 14 روزه تمامی بازی های سری A برای بهبود تمام مبتلایان به کرونا است. با توجه به اینکه مسابقات فوتبال باشگاهی در فاصله روزهای پنجم تا سیزدهم اکتبر برای برگزاری بازی های ملی متوقف خواهد بود، این وقفه 14 روزه در سری A، شرایط تقویم چندان پیچیده نخواهد کرد. گزینه دیگر سازمان لیگ به تعلیق انداختن آن بازی هایی است که تعداد آمار مبتلایان آنها بالاست که به این ترتیب احتمالاً باید انتظار لغو بازی های جنوا - تورینو و یوونتوس - ناپولی را داشت.

ظاهراً وینچنزو اسپادافورا، وزیر ورزش ایتالیا با دقت در حال رصد و پیگیری شرایط است تا در صورت وخیم شدن اوضاع دستورالعمل های دولتی درباره مهار کرونا در ورزش کشور را اعمال کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 1263

به "احتمال تعلیق 2 هفته ای سری A پس از شیوع گسترده ویروس کرونا در تیم جنوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تعلیق 2 هفته ای سری A پس از شیوع گسترده ویروس کرونا در تیم جنوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید