ابراز تمایل یک شرکت خصوصی ایتالیا برای واردات گاز از ایران

به گزارش دیار سلمان، خبرنگاران: مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز ایران گفت: شرکت ایتالیایی Si ابراز تمایل نموده که در صورت تکمیل خط لوله صادرات گاز ایران به اروپا، از ایران گاز خریداری کند.

ابراز تمایل یک شرکت خصوصی ایتالیا برای واردات گاز از ایران

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگار مالی دیار سلمان، علیرضا کاملی امروز در جمع دیار سلمان گفت: با یک شرکت ایتالیایی و یک شرکت ژاپنی به منظور توسعه همکاری ها در صنایع و تجارت گاز مذاکره کردیم.

وی اضافه کرد: شرکت ایتالیایی Si پیش از این نیز همکاری زیادی با ایران در زمینه نفت خام داشته که هم اکنون با ورود به حوزه تجارت گاز در کوشش برای توسعه همکاری ها با ایران است.

مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز ایران گفت: محور مذاکرات ما با این شرکت ایتالیایی در زمینه راه اندازی نیروگاه های خورشیدی و واحدهای MINI LNG بود و همچنین این شرکت ایتالیایی ابراز تمایل نموده که در صورت تکمیل خط لوله صادرات گاز ایران به اروپا، از ایران گاز خریداری کند.

وی با بیان اینکه شرکت ژاپنی سوجیتسو که دومین فراوری کننده ال ان جی در ژاپن است، دومین شرکتی بود که با شرکت ملی صادرات گاز ایران مذاکره داشت، گفت: شرکت سوجیتسو پیش از این نیز مذاکراتی را با شرکت ملی نفت ایران در رابطه با ساخت LNG در منطقه پارس شمالی داشته و اکنون نیز در احداث واحدهای LNG در ایران ابراز تمایل نموده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: salmandiar.ir شناسه مطلب: 490

به "ابراز تمایل یک شرکت خصوصی ایتالیا برای واردات گاز از ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز تمایل یک شرکت خصوصی ایتالیا برای واردات گاز از ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید